-   Çelik Sac Plakalar
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac Plakalar
Yüksek Mukavemetli Çelik Sac Plakalar
  Diğer Çelik Sac Plakalar
 
 

 

Kıvanç YILDIRIM
Satış Müdürü
  Ersin KAYA
Satış Temsilcisi
  Merve DURMUŞ
Satış Destek
 
kivancyildirim@page-ltd.com ersinkaya@page-ltd.com mervedurmus@page-ltd.com.tr

Basınçlı Kaplar, Buhar Kazanı Mühendisliği

Basınçlı kaplar ve buhar kazan mühendisliği için ağır plakalar

Dillinger, ürettiği malzemelerin olağanüstü ebatları, kompleks dizaynları, optimize edilmiş mekanik mukavemet özellikleri, mükemmel ısı - korozyon direnci ve tüm bu özelliklerin birleştirilip, maximum ağırlık kazancının sağlandığı levha plakaları ile basınçlı kap ve buhar kazanı imalatında kullanılacak plakalarda Dünya’nın bir numaralı adresi olma konumundadır.

 
Dillinger dünyanın en büyük reaktörü
unvanını elinde bulunduran ve Norco/LA.(ABD)
inşaa edilen tesise malzeme teslimi yaparken.
Dillinger, alaşımsız ya da düşük alaşımlı basınçlı kaplar buhar kazanları yapımında, uluslararası standart ve kodların tamamını karşılayarak ürünlerine, mühendislik veya müşteri isteklerine bağlı olarak ilave özellikler ve karakteristikler de katabilmektedir.

DIWA marka çeliği, basınçlı kap mühendisliğinde kullanılması önerilen ve yüksek ısıya dayanımlı çelikleri temsil eder. Asitli gaz direnci olan DICREST ve SSCC direnç çelikleri basınçlı kapların farklı uygulamaları için tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi ve referans için lütfen tıklayınız.
PAGE MERKEZ OFİS İSTANBUL - Eski Üsküdar Yolu Caddesi No:14/3-5 34752 Ataşehir - İSTANBUL Tel: +90(216) 574 44 97-98 Faks: +90(216) 574 56 96 E-posta: page@page-ltd.com
PAGE DEPO - Esentepe Mahallesi Milangaz Caddesi No:44 Kartal - İSTANBUL Tel: +90(216) 517 05 91 Faks: +90(216) 517 05 92
Copyright © Page-ltd.com