-   Çelik Sac Plakalar
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac Plakalar
Yüksek Mukavemetli Çelik Sac Plakalar
  Diğer Çelik Sac Plakalar
 
 

 

Kıvanç YILDIRIM
Satış Müdürü
  Ersin KAYA
Satış Temsilcisi
  Merve DURMUŞ
Satış Destek
 
kivancyildirim@page-ltd.com ersinkaya@page-ltd.com mervedurmus@page-ltd.com.tr

Boru Hattı Çeliklerimiz

Zorlu boru hattı projeleri için çelikler

Çeliklerimiz en son teknoloji ile tanışmış, asitli gazlara karşı direnç gösteren, aşındırıcı akışkanların taşınmasında, geniş et-kalınlığı ile derin sularda ki boru hatlarında ve kuzey kutbu şartlarında bile yüksek tokluk sağlayabilen yüksek kalitede ürünlerdir. Bu yüzden bütün Dünya boru hattı üretiminde Dillinger kalitesine tamamen güvenmektedir.

30 yılı aşkın bir süredir sektörde ve boru hattı üretimindeki liderliği ve
 
Günde 1 milyon varil ham petrol taşıyan ve
dünyanın en uzun petrol boru hattı olan Bakü Ceyhan Tiflis petrol boru hattı Dillinger tarafından temin edilmiştir.
tecrübesiyle örnek alınan bir firma konumunda olan Dillinger demir ve çelik işçiliğini sıcak metal ve çelik üretimi ile mükemmel bir şekilde birleştirerek boru hatlarının ihtiyacı olacak bütün taleplerine kolaylıkla cevap vermektedir.

Kullanılan üretim prosesleri ile levha temizliği ve homojenizasyonu en üst düzeye çıkarılmıştır. Dünyanın en büyük hadde standı ve uyguladığı 110MN kuvvet ile maksimimum eğme bükme derecelerinde deformasyon mümkün hale gelirken, 400mm kalınlığa kadar malzeme üretilebilmektedir. Haddeyi izleyen soğutma hattı, malzemenin düzgün taneli bir yapı almasına yardımcı olup, mükemmel mukavemet değerlerine, dayanıklılığa ve tüm bu özelliklerin kaynaklanabilirlik ile birleştirmesine imkân sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi ve referans için lütfen tıklayınız.
PAGE MERKEZ OFİS İSTANBUL - Eski Üsküdar Yolu Caddesi No:14/3-5 34752 Ataşehir - İSTANBUL Tel: +90(216) 574 44 97-98 Faks: +90(216) 574 56 96 E-posta: page@page-ltd.com
PAGE DEPO - Esentepe Mahallesi Milangaz Caddesi No:44 Kartal - İSTANBUL Tel: +90(216) 517 05 91 Faks: +90(216) 517 05 92
Copyright © Page-ltd.com