08-14.04.2019
08-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleşen, Uluslararası Bauma Münih 2019 iş,inşaat ve maden makinaları ve ekipmanları fuarında A6 salonu 330 nolu standımızda ziyaretçilerimizi ağırladık. Sektörün bu en büyük ve görkemli fuarında yerimizi almak, bizlere çok büyük mutluluk kaynağıydı.

 
 
 
 

13-14.03.2017

13 -14 Mart 2017 "Laos – Phu Bia Mining" maden ziyaretimiz.

 
 
 

11-17.04.2016

11-17 Nisan 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleşen, Uluslararası Bauma Münih 2016 iş,inşaat ve maden makinaları ve ekipmanları fuarında A6 salonu 335 nolu standımızda ziyaretçilerimizi ağırladık. Sektörün bu en büyük ve görkemli fuarında yerimizi almak, bizlere çok büyük mutluluk kaynağıydı. Hali hazırda müşterimiz olan firmalar dışında, ismimizi internet sitelerinden veya sektör haberlerinden duyan yeni firma yetkilileri de ziyarette bulundular. Umarız tüm katılımcılar tarafından güzel neticeler getiren iyi bir fuar yaşanmıştır.

 

11.04.2016

Fotoğraflar, Filipinler-Semirara kömür madenine yapmış olduğumuz ziyarette çekilmiştir.


06.04.2016

Hale Ltd ve Phu Bia Mining’in yapmış olduğu ziyaret için kendilerine teşekkür ederiz.

 

06.03.2016

3-5 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen Eurasia Rail 2016 fuarında Türkiye temsilcisi olduğumuz Durel firması ile biraraya geldik. Gelecek sene Eurasia Rail 2017 fuarında tekrar görüşmeyi umut ediyoruz.

 

28.01.2016

KIAN ANN ziyareti,
Ocak ayında gerçekleştirdiğimiz Singapur ziyaretimizde, önemli müşterilerimizden KIAN ANN ile işbirliğimizi geliştirmek ve yeni geliştirilen ürünlerimiz hakkında bilgilendirmek için ziyaret ettik.

KIAN ANN ailesine misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

   

30.04.2015

Sektör ile ilgili bütün büyük fuarlara katılımı ilke edinen Page, Paris’te 20-25 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Intermat 2015 fuarında da tasarımı ön plana çıkan standıyla boy gösterdi. Maalesef katılımın çok yoğun yaşanmadığı fuarda, müşterilerimizin bir kısmıyla yüz yüze gelme fırsatı bulduk. Türkiye ve yabancı memleketlerdeki dostlarımızın da katılımıyla, fuarı olabildiğince renkli kılmaya çalıştık. Fuar boyunda Paris hava durumu da oldukça yardımcı oldu. Umarız tüm katılımcılar tarafından güzel neticeler getiren iyi bir fuar yaşanmıştır.

 

08.03.2015
5-7 Mart 2015 tarihleri arasında Istanbul’da gerçekleştirilen Eurasia Rail 2015 fuarında Türkiye temsilcisi olduğumuz Durel firmasının standında bulunmaktan büyük keyif aldık. İki firma için de ortak amaçlar doğrultusunda çok güzel bir fuar geçirdik. Durel firmasıyla gerçek bir sinerji yakaladığımızı düşünüyoruz, bu fırsatla bir kez daha başta Michael Pappert olmak üzere, bütün sorularımıza içtenlikle cevap veren ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen tüm Durel dostlarına teşekkür ediyoruz. 2016 yılında gerçekleştirilecek olan Eurasia Rail fuarını dört gözle beklemekteyiz.

 

05.03.2015

Page ekibi olarak Kanada’nın Toronto şehrinde 1-4 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen, PDAC 15 isimli maden konferansına standımızla beraber katıldık. Komşu standlarımızda kardeş firmalarımız Laszırh (Lastikler için koruyucu çelik zırh imalatı) ve OM Mühendislik (Hidrolik ekskavatörlere kova imalatı) bulunuyordu. Bizler için değişik bir deneyim olmasının yanında, büyük maden firmalarının yetkilileri ile tanışıp, kendimizi anlatma fırsatı yakaladık.

   

12.02.2015

Durel firması ile bir araya gelindi

Bu hafta içinde resmi mümessili olduğumuz Durel GmbH firması ile Almanya’daki ofislerinde bir araya geldik. Toplantının çok yararlı geçmesinin yanında, Durel’deki dostlarımızın sıcak karşılaması ve ilgisi çok güzeldi. Söz konusu işbirliği 2013 yılında başladı. Özellikle 2014 yılının üçüncü çeyreğinden başlamak üzere, Durel ürünleri Türkiye pazarında güven kazanmaya ve kendisine yer bulmaya başladı. Tabii ki bunda Durel temsilcilerinin ve PAGE ekibinin ortak emeklerinin büyük payı var. Ürün kalitesi, potansiyel müşterilerin fikirlerinin değişmesinde büyük rol oynadı. Aynı zamanda, sunduğu ekstra enerji emilimi kapasitesi ve uzun kullanım ömrü de önemli faktörlerden sayılabilir. Page ailesi olarak, Durel firması ile işbirliğimizden son derece keyif alıyor ve pazarda her geçen gün payımızı arttırmanın vermiş olduğu haklı gururu yaşıyoruz.

   

25-28.11.2014

Sektörün önce gelen fuarlarından olan Bauma China 2014 25-28 Kasım 2014 tarihleri arasında Çin’in Şanghay şehrinde gerçekleştirildi. PAGE her zaman alıştırdığı gibi, bu sefer de katılanların beğenisini kazanan bir stand dizaynı ile katılım gerçekleştirdi. Fuara katılım beklentilerin üzerindeydi. Müşteri portföyü dışında, yeni ve potansiyel pazarlara hitap eden müşteriler ile de temas kuruldu. Tüm katılımcılar için fuarın iyi geçmiş olduğunu ümit eder, standımıza ziyarette bulunan herkese teşekkürlerimizi sunarız.

 

25-26.09.2014

InnoTrans fuarı bu sene Demir Yolları Teknolojileri konulu uluslar arası firmaların katılımını sağlayan bir fuara ev sahipliği yaptı. Bizlerde temsilcisi olduğumuz DUREL firmasını ziyaret etmek ve sektörle ilgili bağlantılar kurmak amacıyla, InnoTrans Berlin’e ziyaretimizi gerçekleştirdik.

 

09.06.2014
Burkina Faso ziyareti,
Haziran ayında Afrika seyahatlerimizi bir yenisini daha ekledik. Bölgedeki kontağımız Connell Mining şirketi ile Burkina Faso’da bulunan Esssakane altın madenine bir ziyaret gerçekleştirdik. Madeni işleten Kanada’lı firma IAMGOLD yetkilileri ile toplantılar gerçekleştirildi. Madene daha önce 1 set O&K RH120E palet pabucu sağlamıştık, bundan sonraki ihtiyaçları ve işbirliğimizi nasıl geliştirebileceğimiz konularında fikir alışverişlerinde bulunduk. Ziyaretimiz boyunca gösterdikleri misafirperverlikten dolayı IAMGOLD yetkililerine teşekkürü bir borç biliriz. Son olarak, Connell Mining yetkililerinin gayretlerini de takdir ettiğimizi belirtir, kendileriyle çalışmaktan son derece mutlu olduğumuzu ifade ederiz.

   

26.05.2014
Tüyap Fuar Alanı’nda 21-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Ankomak 2014” fuarı şirketimiz adına başarı ile geçmiştir. Fuar boyunca yanımızda olan gerek müşterilerimiz, gerekse distribütörlüklerini üstlendiğimiz firma yetkililerine teşekkürü bir borç biliriz. Aynı zamanda standımızı ziyaret edip bizleri yalnız bırakmayan değerli müşterilerimiz ve fuar ziyaretçileri de katılımlarıyla bizleri mutlu etmişlerdir. Fuar organizasyonunda emeği geçen ITE Grup / EU Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş. çalışanlarına da, gösterdikleri özveri ve fuar boyunca katılımcılara olan sıcak yaklaşımları dolayısıyla teşekkür ederiz. Umarız tüm katılımcılar için bizim için olduğu gibi verimli bir fuar olmuştur.

15.05.2014
Soma Kömür İşletmeleri'nde meydana gelen trafo patlamasında yaşamlarını yitiren maden işçisi kardeşlerimiz için duyduğumuz üzüntüyü tarif edecek bir kelime yok. Ailelerine sabırlar diliyoruz. Yaralı kurtulan kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz. Umuyoruz ki ülkemizde bu ve buna benzer olaylar bir daha yaşanmaz ve gerekli kişiler gerekli dersleri alırlar.


10.05.2014
Resimler Botswana/Afrika’da bulunan Sishen bölgesine yapılan maden ziyaretinde çekilmiştir. Bu madene daha önce çeşitli yürüyüş takımı parçaları Page tarafından sağlanmıştır.


09.05.2014
8 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul Marriott Otel Asya’da gerçekleştirilen “İkinci Uluslararası Vinç ve Taşımacılık Konferansı” na katılmış bulunuyoruz. Gerçekten başarılı bir organizasyon olmakla beraber, vinç sektöründen yerli ve yabancı değerli katılımcılarla tanışma fırsatı yakaladık. Bilgilerimizi tazelemek ve yeni bağlantılar oluşturmak adına önemliydi. Buradan organizasyonda emeği geçen herkese ve sponsor firmalara teşekkürü bir borç biliriz.

   

08.05.2014
Değerli partnerimiz Connell Mining’den Sn.Howard Jeffe (İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı) ve sevgili eşi geçtiğimiz hafta güzel şehrimiz İstanbul’da konuğumuz oldular. Onları ağırlamak ve onlarla zaman geçirmek çok keyifliydi. Böyle harikulade insanlarla birlikte olmak ve iş yapmak bizler için her zaman bir mutluluk kaynağı olacaktır. Onları en kısa zamanda yine aramızda görmek isteriz.

   

07.05.2014
Partnerimiz olan İspanyol “Dynasol” firmasından kontağımız Ticari Müdür Sn.Emenuele Peveri ile İstanbul’da bir araya geldik. Kendisiyle Türkiye’deki işbirliğimizi nasıl geliştireceğimizi ve bundan sonraki stratejilerimizi konuştuk. Piyasada rekabetin arttığı konusunda hemfikir olduğumuzdan, bunu nasıl aşabileceğimiz konusunda yararlı bir görüşme gerçekleştirdik. İstanbul’un güzel manzarası eşliğinde, yararlı bir toplantı gerçekleştirdik.

 

09-10.04.2014

9 Nisan (İstanbul) - 10 Nisan (Ankara),
Temsilcisi olduğumuz Alman Çelik üreticisi Dillinger Hütte ile ortaklaşa gerçekleştirilen "Customer Day" organizasyonunun ilk ayağı İstanbul - Green Park Hotel'de, ikinci ayağı ise Ankara - Swiss Hotel'de sektörün önde gelen firmalarının da katılımıyla gerçekleştirildi.
Seminer süresince Çelik üretimine dair teknik sunumların yanı sıra firmaların konu ve sektör ile alakalı soruları cevaplandırılıp, verilen kahve molaları ve öğle yemeği ile firmalar arası ikili ilişkilerin arttırılması sağlandı.

   

01.04.2014

Conexpo 2014 Fuarı Ziyareti,
Las Vegas’ta 4-8 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen Conexpo 2014 fuarına ziyaret gerçekleştirildi. İnşaat sektörü ve madencilik alanında önde gelen fuar 2.400 katılımcı ve 125.000 üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Page’yi temsilen fuara firma sahipleri İbrahim Yanar ve Kamuran Yanar katılmıştır. Sektörde önde gelen firmaların yanısıra, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğümüz firmaların standları da ziyaret edilmiştir. Zaman kısıtından ve çeşitli faktörlerden dolayı uzun zamandır bir araya gelinemeyen müşteriler ile fuar alanında kısa sohbetler edilme şansı yakalanmıştır. Sektörde rekabet dozunun artacağı ve 2014 senesinin bu açıdan gerek üreticiler gerekse ihracatçı firmalar açısından zorlu geçeceği ortak fikri edinilmiştir.


12.03.2014
Rusya ve Kolombiya Ziyaretleri,
Şubat ayında gerçekleştirdiğimiz Rusya ve Kolombiya ziyaretlerimizle, müşterilerimiz ile pazarın durumunu daha yakından görme şansımız oldu.

Daha önce Rusya’nın çeşitli bölgelerine müşterimiz ile maden ziyaretleri gerçekleştirmiştik. Bu sefer direk olarak Moskova’ya 350-400 km uzaklıkta bulunan Ivanovo şehrindeki merkez ofislerine gittik. Burada gündemde olan konuları değerlendirdiğimiz bir toplantı sonrası, Moskova’da da bir süre vakit geçirme fırsatını bulduk.

Kolombiya’lı kontağımızın girişimleri ile, bölgede çok güçlü olan bir maden işletmecisi firmayla gerekli izin ve randevuları aldıktan sonra bölgeye hareket ettik. Hali hazırda ürün sağladığımız bir firma olmasına rağmen firma tanıtımımızı gerçekleştirip, kendilerinden yakın zamandaki isteklerini öğrendik.

Madeni yakından görmek ve o atmosferi solumak her zaman yararlıdır. Page olarak müşterilerimiz ile çok yakın temasta olmak her zaman ilk hedeflerimizin başında gelir. Bu hefefimiz doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğumuz Rusya ve Kolombiya ziyaretleri son derece olumlu geçti.

 

11.03.2014
06-08 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen Eurosia Rail İstanbul fuarına DUREL ile birlikte katılım gösterip, demiryolu sektörüne liderlik eden firma ve kurumlarla çok önemli toplantılar gerçekleştirdik. İlk Eurasia Rail tecrübemizi 2013 yılında gerçekleştirmiştik ve şimdi, 2015 yılında tekrar gerçekleşecek Eurasia Rail fuarına katılım göstermek için sabırsızlanıyoruz.


23.09.2013
Güney Afrika’nın Johannesburg şehrinde düzenlenen, Afrika’daki ilk Bauma olma özelliği taşıyan “Bauma Africa 2013” fuarı firmamız açısında başarıyla tamamlanmıştır. Ekip halinde katıldığımız bu fuarda, fuara genel katılım az da olsa, yeni ve potansiyel müşteriler ile görüşmeler gerçekleştirilmiş, aynı zamanda da şu anda hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimizle yararlı toplantılar düzenlenmiştir. Fuar hakkında genel izlenimimiz, ilk olması ve bazı aksaklıkların yaşanması dışında, ziyaretçi sayısının azlığı dikkatlerden kaçmayan bir unsurdu ve tüm katılımcıların ortak düşüncesiydi. Ancak Page olarak, sektörün nabzını tutan bu fuarda da katılımcı olarak yer almaktan her zamanki gibi büyük mutluluk ve keyif aldık.

19.08.2013

18-21 Eylül 2013 tarihleri arasında, bu yıl ilki düzenlenek olan Uluslararası Bauma Afrika 2013 iş,inşaat ve maden makinaları fuarında 2. Salonda bulunan 420 nolu standda yerimizi alacağız. Fuara her zaman olduğu gibi büyük bir heyecan ile hazırlanıyoruz. Birçok katılımcı gibi, Afrika’da düzenlenecek ilk Bauma olmasından dolayı, fuarın nasıl geçeceği konusunda büyük bir merak içerisindeyiz. Her fuarda olduğu gibi, tüm dostlarımızı bu fuarda aramızda görmek bizleri çok mutlu edecektir. Fuarda yürüyüş takımı ekipmanları sergilenecektir. Tüm katılımcılara ve ziyaretçilere şimdiden başarılı birer fuar geçirmelerini temenni ediyoruz.

24.04.2013
15-21 Nisan 2013 tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleşen, Uluslararası Bauma Münih 2013 iş,inşaat ve maden makinaları ve ekipmanları fuarında A6 salonu 319 nolu standımızda ziyaretçilerimizi ağırladık. Sektörün bu en büyük ve görkemli fuarında yerimizi almak, bizlere çok büyük mutluluk kaynağıydı. Page adına, fuar çok yararlı geçti. Hali hazırda müşterimiz olan firmalar dışında, ismimizi internet sitelerinden veya sektör haberlerinden duyan yeni firma yetkilileri de ziyarette bulundular. Standımızda bize eşlik eden, eşlik etmekle kalmayıp sergilenen ürünlere katkı sağlayan Alman Partnerimiz Sn. Joachim Stuethem da hazır bulundu. Bununla beraber, uzun seneler Dillinger Hütte firmasında Satış Müdürlüğü görevini üstlenen Alman dostumuz Sn. Rolf Maier ve sevgili eşi Sn. Christel Maier de bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Standımızda ayrıca, yürüyüş takımlarına ek olarak, distribütörü olduğumuz Durel firmasının ürünleri de sergilendi. Durel firması genel müdürü ve firma sahibi Sn.Michael Schnaufer de, ürünlerin tanıtımı ve bizleri yalnız bırakmamak adına yanımızdaydı. Uzun süren fuar bütün katılımcıları yorsa da, genel kanı herkes için yararlı ve ileriye dönük getirimleri olan bir organizasyona imza atıldığıydı.
PAGE MERKEZ OFİS İSTANBUL - Eski Üsküdar Yolu Caddesi No:14/3-5 34752 Ataşehir - İSTANBUL Tel: +90(216) 574 44 97-98 Faks: +90(216) 574 56 96 E-posta: page@page-ltd.com
PAGE DEPO - Esentepe Mahallesi Milangaz Caddesi No:44 Kartal - İSTANBUL Tel: +90(216) 517 05 91 Faks: +90(216) 517 05 92
Copyright © Page-ltd.com