-   DUREL Polimer Yay Sistemleri
Tampon Yayları
Cer Tertibatı Yayları
  Kaplin Sistemleri için Yaylar
 
 
  Özel İsteğe Göre Tasarlanmış & Endüstriyel Uygulamalar için Yay Sistemleri
 
 

 

        Ahmet Coşkun ORTAÇ
Danışman
 
    a.coskunortac@page-ltd.com

  Page,2013 yılının başından itibaren Türkiye pazarında ürünlerini pazarlamak için Alman Durel firması ile distribütörlük anlaşmasına varmıştır.

DUREL markası, yüksek performanslı polimer yay sistemlerinde mükemmeliyeti temsil etmektedir. Tüm dünyada raylı araçlarda, mühendislikte ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan tahrik tertibatları, amortisörler, çekim sistemi tahrikleri ve kaplin sistemlerine yönelik kanıtlanmış ve güvenilir yaylar üretmektedir.

Gelişmiş ve sürdürülebilir çözümleri alışılmış standartları aşmakta ve ilave güvenlik sunmaktadır. Beklentileri aşmak ve yarın için olduğu kadar, bugün için de müşteriye özel çözümler sunmak amacıyla sürekli olarak çalışmaktadır.

Amortisörler ve tahrik tertibatları - başlangıçtan hızlanmaya ve yavaşlamaya kadar - yumuşak bir sürüş sağlamaktadır. Normal çalışma esnasında raylı araçlar aşırı fiziksel güçlere maruz kalmaktadır. Yolcuların ya da hassas ürünlerin emniyetli biçimde taşınmasını sağlamak için bu güçlerin emilimi söz konusu olduğunda, Durel’in güvenilir polimer yay sistemleri kesinlikle vazgeçilmezdir. En üst seviyede güvenliğin sağlanmasına ek olarak, DUREL polimer yayları artı değer ve uzun vadeli sürdürülebilirlik sunmaktadır. Yenilikçi yaylarımız elastikiyetini daha uzun süre koruyan ve kauçuk ile çeliğe kıyaslandığında aşınmaya karşı daha dayanıklı olan termo-plastik polimerden yapılmıştır. Dahası, uzun süre dayanmak için yapılmıştır.  
PAGE MERKEZ OFİS İSTANBUL - Eski Üsküdar Yolu Caddesi No:14/3-5 34752 Ataşehir - İSTANBUL Tel: +90(216) 574 44 97-98 Faks: +90(216) 574 56 96 E-posta: page@page-ltd.com
PAGE DEPO - Esentepe Mahallesi Milangaz Caddesi No:44 Kartal - İSTANBUL Tel: +90(216) 517 05 91 Faks: +90(216) 517 05 92
Copyright © Page-ltd.com